Peelingová masáž

Peelingová masáž

Peelingová masáž pomáha odstraňovať odumreté bunky, ktoré sú príčinou nerovností pokožky. Náš špeciálny telový peeling je obohatený o prírodné extrakty a hydratačný krém, ktorý obsahuje mikrojemné guľôčky na čistenie pleti do hĺbky. Tiež odstraňuje nečistoty, zanecháva pokožku hladkú, svetlú a jemnú ako detská pokožka.

Výhody thajskej peelingovej masáže

Thajská peelingová masáž často zahŕňa masáž jednej oblasti. Toto nie je len „telový peeling“ ako iné druhy thajských masáží. Thajská peelingová masáž často zahŕňa použitie oleja a bylín na vyživenie a zvýšenie krvného obehu, čo poskytuje mnoho fyzických a duševných výhod, vrátane zlepšeného trávenia, čistenia orgánov, posilnenia imunitnej funkcie, zníženia zápalu a úľavy od bolesti.

Thajsko je známe tým, že má jednu z liečivých a krásnych kúpeľných kultúr. 4 z 10 návštevníkov Thajska v rezorte dostanú pred odchodom thajskú masáž. Thajská peelingová masáž sa môže zdať ako novinka, no ponúka množstvo výhod pre fyzické a duševné zdravie. Môže znížiť úroveň stresu a zápalu, zlepšiť krvný obeh, zmierniť bolesť kĺbov a zvýšiť hladinu energie.

Hoci väčšina liečebných postupov z pôvodných thajských liečebných tradícií nie je veľmi účinná pri riešení symptómov ADHD a iných porúch učenia, thajská masáž sa často predpisuje, aby s tým pomohla. Zdravotné benefity však existujú aj bez tradičného účinku thajskej masáže. Je všeobecne známe, že časté masáže umožňujú nášmu telu pomalšie uvoľňovať toxíny a znižovať zápal.

Thajská masáž je známa aj svojimi upokojujúcimi účinkami na myseľ a telo a proti bolesti. V porovnaní s tým môže byť thajská peelingová masáž ešte lepšia pri detoxikácii vášho tela, pretože aplikácia tepla otvára krvné cievy v postihnutej oblasti a uvoľňuje hormóny potešenia, ktoré bezpečne stimulujú tieto oblasti tela.

Thajská peelingová masáž je jednou z najbežnejších a najobľúbenejších masážnych terapií, ktoré Thajci praktizujú. Medzi mnohé výhody thajskej peelingovej masáže patrí strata hmotnosti, úľava od bolesti, oprava poškodených tkanív a buniek a zvýšený prietok krvi. Masáže ako thajská peelingová masáž zvyšujú prietok krvi a krvný obeh. Tiež znižujú zápal a podporujú svalovú relaxáciu, ktorá podporuje hojenie zranení a urýchľuje obnovu zdravia kĺbov.

Thajská masáž je účinná pri odstraňovaní toxínov, zlepšovaní krvného obehu a uvoľňovaní svalového stresu. Tieto výhody thajských peelingových masáží pomáhajú zmierniť napätie a choroby súvisiace s tepnami, ako je srdcové zlyhanie. Thajská masáž je tradičná thajská masážna technika používaná na zvýšenie krvného obehu a zlepšenie flexibility, zmiernenie bolesti, zníženie stresu, zmiernenie bolesti hlavy, podporu chudnutia stimuláciou lymfatického systému a podporu detoxikácie.

Okrem toho je známe, že je mimoriadne uvoľňujúca. Pôvodne bola vytvorená ako alternatíva k agresívnejším západným štýlom masáže hlbokých tkanív, ako je švédske a hĺbkové shiatsu, kvôli údajným vedľajším účinkom vrátane poškodenia tkanív, ktoré znížili jeho účinnosť ako holistickej terapie.

“Thajská peelingová masáž musí zahŕňať hĺbkovú prácu na pokožke, aby sa rozpustil prebytočný tuk,” hovorí Kruy Hunstman, certifikovaný odborník na tradičnú thajskú masáž a autor Moderných thajských masážnych techník. Hlboký výraz pomáha vášmu lymfatickému systému tým, že odstraňuje lepkavé toxíny podobné hlienu. Táto technika tiež zvyšuje imunitné funkcie, stimuluje krvný obeh a zvyšuje okysličenie krvného obehu osoby pri tomto type masáže, pri ktorej sa používajú esenciálne oleje.

Prostredníctvom thajskej peelingovej masáže masážni terapeuti využívajú tradičné thajské mydlo v kombinácii s energiou z dlhých, plynulých ťahov na peeling pokožky, čím sa uvoľňujú prirodzené oleje vášho tela. Thajská peelingová masáž môže prospieť zdraviu svojich príjemcov rôznymi spôsobmi. Výhody siahajú od zníženia depresie a upokojenia zápalu až po zníženie bolesti, zlepšenie trávenia a ďalšie.

Táto thajská masáž môže poskytnúť rôzne zdravotné výhody. Niektoré z najvýznamnejších zahŕňajú zníženie bolesti, rozšírenie a otvorenie spojivového tkaniva, zlepšenie tónu pokožky a dermálneho zdravia, zvýšenie krvného obehu, zvýšenie prietoku krvi a imunitných funkcií, zmiernenie svalového napätia, zlepšenie flexibility spolu s vytvarovanými svalmi pri odstraňovaní odpadu.