Ponuka

 

Tradičná thajská masáž

(vrátane thajského bylinného balzamu na špecifické problémové partie)
Thajské tradičné metódy používajú suchú masáž bez oleja a pracujú s onergetickými dráhami v ľudskom tele, tiež pomáhajú naťahovať všetky končatiny a boľavé svaly. Taktiež zlepšujú prekrvenie a hybnosť, ako aj uvoľňujú napätie a tým pomáhajú k väčšej pružnosti a ohybnosti.


Aromaterapeutická olejová masáž


Tieto integrované masážne techniky kombinujú čuchový zmysel s liečivým účinkom dotyku a rytmu ľahkej masáže. Aromatická olejová masáž udržuje telo v rovnov áhe a má omladzujúce účinky.Thajská bylinná masáž

V tradičnej thajskej medicíne sa bylinky používajú ako doplnok masáží na liečenie chorôb.Bylinky sú výborné pre všetky bolesti svalov a výrony. Zlepšujú krvný obeh vo svaloch a lokálne bolesti.


Masáž chodidiel

(obsahuje kúpeľ nôh,ramien, šije a hlavy)
Je založená na princípe,pri ktorom sa stimulujú reflexné body na nohách a rukách a pomocou ktorých môžeme ovplyvňovať cez reflexné dráhy vnútorné orgány. Reflexná masáž chodidiel pomáha uzdravovať a uvoľňovať celé telo.
Relaxačná masáž hlavy

30 min masáž ramien, krku, hlavy a tváre, ktorá pomáha proti bolestiam hlavy, pri migréne a krku.


Pílingová masáž

Telový píling pomáha odstraňovať odumreté bunky, ktoré sú príčinou nerovností pokožky. Náš špeciálny telový píling je obohatený o prírodné extrakty a hydratačný krém, ktorý obsahuje mikrojemné guľôčky na čistenie pleti do hĺbky. Tiež odstraňuje nečistoty, zanecháva pokožku hladkú, svetlú a jemnú ako detská pokožka.Masáž štyrmi rukami

Doprajte si fantastický zážitok prostredníctvom masáže štyrmi rukami od našich terapeutiek. Naša olejová masáž celého tela kombinuje rôzne masážne techniky a je to skvelý spôsob ako relaxovať a detoxikovať svoje telo. Štyri ruky dokážu viac ako dve.